Instagram-kuva käyttäjältä haminan_taitoluistelijat

Eilen näytöksen yhteydessä jaettiin palkinnot🔥 Tsemppripalkinnoilla haluisimme muistaa sellaisia luistelijoita, jotka ovat upeasti tsemppaneet luistelukavereita sekä jäällä että jään ulkopuolella🤩 Peräti yhdeksän upeaa luistelijaa pääsi kilpailemaan ensimmäistä kertaa tällä kaudella. Heitä muisteltiin Vuoden Alokas -palkinnolla💕 Seuran valmentajat haluaisivat myös palkita erityisen ahkeria luistelijoita Vuoden Ahkerin -palkinnolla. Olette olleet näyttäneet upeaa sinnikkyyttä ja periksiantamattomuutta harjoituksissa, vaikkei kaikki ollutkaan helppoa💪 Vuoden kehittyjä -palkinto jaettiin myös tälläkin kaudella, sellaisille luistelijoille, jotka ovat iloisesti ja määrätietoisesti kehittyneet upeasti kauden aikana💕 Lisäksi seuran puheenjohtaja haluaisi muistaa ahkeraa vapaaehtoista Vuoden Aktiivi -palkinnolla💪 ilman vapaaehtoisia seuratoiminta ei pyörisi näin hienosti❤️ #haminan_taitoluistelijat #hamina #skatingfinland #taitoluistelu #kausi20212022 #palkinnot #tähtiseura #onnea #upeaatoimintaa

haminan_taitoluistelijat (@haminan_taitoluistelijat) julkaisi Instagramissa