Instagram-kuva käyttäjältä musketeersofficial

Haluatko tähdätä huipulle huikeassa porukassa?❤ 🔥 Oletko määrätietoinen, motivoitunut ja huumorintajuinen luistelija?🤩 Saatat olla juuri täydellinen osa vuoden 2022-2023 Muskettijoukkoa.⚔️ Testit ensivuoden joukkueeseen järjestetään Oulunkylän jäähallissa 22.3. klo 17:30-19:00. Mahdollinen jatkotesti on lauantaina 26.3. Pirkkolan jäähallissa klo 16-19 välillä. Tule rohkeasti mukaan!😜 Täytäthän seuran nettisivuilta löytyvän ilmoittautumislomakkeen viimeistään maanantaima 21.3. & puethan jotain värikästä päälle, jotta valmentajat tunnistavat sinut helpommin.💚 Tulethan testeihin vain täysin terveenä! Mikäli ilmoitettu testiajankohta ei sovi tai sinulla on jotain muuta kysyttävää, ota yhteyttä Jääskikseen sähköpostilla (anu.oksanen(at)hl.fi). Lisätietoja testeihin liittyen löydät seuran nettisivuilta www.hl.fi (bion linkki). Are you a goal-orianted, hard-working skater with a great sense of humour? You could be the perfect match to our 2022-2023 team! 😍 This years try-outs are held at the Oulunkylä ice rink 22.3. Please contact our coach Jääskis via email (anu.oksanen(at)hl.fi) for additional information! ✨ 📸: sj.p.h.o.t.o.s #musketeers #synchronizedskating #hlmuokka #helsinginluistelijat #skatingfinland

musketeersofficial (@musketeersofficial) julkaisi Instagramissa