Joukkueet

Kilpailu pyritään järjestämään, mutta rajoitetusti ja ilman yleisöä. Kilpailuihin osallistuvat minori-, noviisi-, juniori- ja SM-juniori -joukkueet ovat:

Juniorit

Valley Bay Synchrostyle, Espoon Jäätaiturit
Valley Bay Synchrostorm, Espoon Jäätaiturit
Lightnings, Espoon Taitoluisteluklubi
Hot Steps, Etelä-Vantaan Taitoluistelijat
WD Team Hysterique, Helsingfors Skridskoklubb
Moonlights, Helsingin Luistelijat
Moonshadows, Helsingin Luistelijat
Team Electric, Helsingin Taitoluisteluklubi
WD Les Miracles, Joensuun Kataja
Ice Diamonds, Jyväskylän Taitoluisteluseura
Ice Effect, Järvenpään Taitoluistelijat
Lunae, Kirkkonummen Taitoluisteluklubi
Sunrise, Kirkkonummen Taitoluisteluklubi
Ice Confusion, Kuopion Luisteluseura
IceCrystals, Meri-Lapin Taitoluistelijat
Linnea Borealis, Oulun Luistelukerho
Team Explosion, Porin Muodostelmaluistelijat
Altius, Porvoon Taitoluistelijat
Chicas del Sol, Riihimäen Jäätaiturit
Crystal Illusions, Saimaan Muodostelmaluistelijat
RiverPearls, Seinäjoen Taitoluistelijat
Magic Blades, Tappara
Spicy Lakers, Uplakers Taitoluistelu
Sun City Sound, VG-62
Islet Secrets, Wasa Team Skaters

Minorit

Valley Bay Synchronettes, Espoon Jäätaiturit
Rainbows, Espoon Taitoluisteluklubi
Sunny Steps, Etelä-Vantaan Taitoluistelijat
Team Sympatique, Helsingfors Skridskoklubb
WD Sunlights, Helsingin Luistelijat
MiniMints, Helsingin Taitoluisteluklubi
PepperMints, Helsingin Taitoluisteluklubi
WD Les Petites Visions, Joensuun Kataja
WD Golden Diamonds, Jyväskylän Taitoluisteluseura
Golden Edges, Kaarinan Taitoluistelijat
WD Ice Attraction, Kuopion Luisteluseura
Team el Mar, Lahden Taitoluistelijat
Alula Borealis, Oulun Luistelukerho
Team Minion, Porin Muodostelmaluistelijat
Ad Aurum, Porvoon Taitoluistelijat
RiverDolls, Seinäjoen Taitoluistelijat
StarBlades, Tappara
Ice Melody, Tikkurilan Taitoluisteluklubi
Minores Aboenses, Turun Riennon Taitoluistelu
Sun City Sweets, VG-62
 

Noviisit

Valley Bay Synchroshine, Espoon Jäätaiturit
Ice Sweets, Espoon Taitoluisteluklubi
Cool Steps, Etelä-Vantaan Taitoluistelijat
Team Magnetique, Helsingfors Skridskoklubb
Silverlights, Helsingin Luistelijat
Briljantit, Kirkkonummen Taitoluisteluklubi
WD Ice Sparkles, Kokkolan Taitoluistelijat
Team White Pearl, KooKoo Jäätaiturit
WD Ice Smiles, Kuopion Luisteluseura
IceBreakers, Meri-Lapin Taitoluistelijat
Cometes Borealis, Oulun Luistelukerho
Ad Astra, Porvoon Taitoluistelijat
Chicas del Amor, Riihimäen Jäätaiturit
Golden Illusions, Saimaan Muodostelmaluistelijat
RockingBlades, Tappara
Shiny Lakers Uplakers, Taitoluistelu
WD Islet Seastars, Wasa Team Skaters
 

SM-juniorit

Valley Bay Synchro, Espoon Jäätaiturit
Team Mystique, Helsingfors Skridskoklubb
Musketeers, Helsingin Luistelijat
Team Fintastic, Helsingin Taitoluisteluklubi
Dream Edges Junior, Kaarinan Taitoluistelijat
varalla: Ice Steps, Etelä-Vantaan Taitoluistelijat
varalla: Sun City Swing, VG-62

(päivitetty viimeksi 27.1.2022)